Ümraniye TV

Arkadaşıyla şakalaşırken denize düşen genç akıntıda kayboldu

Arkadaşıyla şakalaşırken denize düşen genç akıntıda kayboldu
56 views
06 Mayıs 2022 - 0:37

İstanbul Üsküdar’da sabaha karşı arkadaşlarıyla gezen Erdem Çağlar fotoğraf çekilmek için Beylerbeyi sahiline geldi. Deniz kenarında arkadaşlarıyla fotoğraf çekilen ve şakalaşan 21 yaşındaki Erdem Çağlar dengesini kaybederek denize düştü.

ARAMA ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI

Sabah saatlerinde yaşanan olayda denize düşen Çağlar’a arkadaşları tarafından yardım istendi. Olay yerine yakın olan camide görev yapan camii imamı tarafından polis ekiplerine haber verildi. Bir süre boğulmamak için çırpınan Erdem Çağlar, akıntıya dayanamayarak kısa sürede denizde gözden kayboldu. Sahil güvenlik, deniz polisi ve dalgıçlar tarafından arama çalışması başlatıldı.

“CESET HALA BULUNAMADI”

Bölge esnafı Ayhan Kasap “Sabah üç tane arkadaş geliyorlar buraya, şakalaşırken bir tanesi denize düşüyor. Cami hocamızın anlattığına göre sabah namazını kıldırmış seslerin geldiğini duymuş. Sesleri duyduktan sonra hocamız telefon açmış sahil güvenlik ve polis ekiplerine. Onlar da geldi sabah saatlerinde müdahale ettiler. Şimdi de tekrar çalışmalar devam ediyor. Ceset hala bulunamadı.’ dedi.

, , , , ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.