Ümraniye TV

Son dakika! Bahçeli’den ‘Millet Bahçesi’ açıklaması: Atatürk Havalimanı’nda yıkım yok, ihya faaliyeti var

Son dakika! Bahçeli’den ‘Millet Bahçesi’ açıklaması: Atatürk Havalimanı’nda yıkım yok, ihya faaliyeti var
74 views
30 Mayıs 2022 - 7:16

Devlet Bahçeli’nin açıklamaları şöyle; İstanbul selam olsun sana yedi tepeli İstanbul. Gölgesinde huzurla oturacağımız ağacın dikilme hedefi insana ve yeşile hürmetin sonucudur. Her taraf yeşile boyanacak, millet bahçesi gönülleri, umutları, gelecek hayallerini buluşturacaktır. Bize göre millet bahçesi kucaklaşmasının adresidir. Milli birlik ve kardeşlik ruhu kenetlenecektir. İki yüzlü siysetçilerin estirdiği yalan rüzgarının tam tersine Atatürk Havalimanı’nda yıkım yoktur. İhya ve inşaa faaliyeti vardır. Atatürk isminin silinmesi kimsenin aklına gelmemiştir. Fakat aklını kiraya verenler siyasetini rehin bırakanlar vicdanını esir düşürenler akletmek şöyle dursun, ne ahde vefayı bilirler ne ahlakı tanırlar ne de vatan millet sevgisine bağlı kalırlar. İşleri güçleri fitne fesattır, geçim kapıları gıybettir. Gezi’deki müfteriler şimdi ağaç dikiminden şikayetçi. Hangi tuzağı kurarlarsa kursunlar Türkiye’yi geçemez, İstanbul’u teslim alamaz, iman setini aşamazlar.

İlk fidanı Erdoğan diktiAtatürk Havalimanı’nda büyük heyecan!Haberi Görüntüle

Murat Kurum: Tehditler kaybedecek eserler kazanacakHaberi Görüntüle

Türkiye’nin geleceğini zillet değil Cumhur tayin edecektir. Toplumsal ve siyasal mühendislik peşinde koşanlar istikbal haklarımıza ambargo koyamayacaktır. Bunların amacı destek değil köstektir, hezimete davetiye çıkarmaktır. 

İnanıyorum ki sel olunca denize deprem olunca kayağa kar yağınca balığa gidenler demokratik hesap vakti geldiğinde İstanbullu kardeşlerimin tokadını arkasına yiyecekler, elbette geldikleri gibi gidecekler. Atatürk Havalimanı için eylem yapanlar mahçup olacak. Haksızlık karşısında susmayacağız. Onların oyunlarını hep beraber bozacağız. Bu cesaret bizde var, bu irade bizde var. Çünkü arkamızda cumhur var.

“İSTANBUL’UN FETHİ SIRADAN BİR BAŞARI DEĞİLDİR”

Yürekleri dayanmaz, vicdanları el vermez. 569 yıl önce yankısı hala geçmeyen, yası bitmeyen fetih hareketiyle bir çağın kapakları inmiş, yeni çağın kapıları açılmıştır. Tarihin akış ve ilerleyişi kökten değişmiştir. Türk milleti Bizans’a indirdiği kamçı darbeleriyle kıtaları titretmiş, artçı sarsıntıları bugüne kadar ulaşmıştır. İstanbul’un fethi sıradan başarı değildir.

Türkleri önce İstanbul’dan sonra Anadolu’dan atabilmek için asırlardır süren mücadele günümüze kadar devam etmiştir. Cumhur’un ittifak ruhu her saha ve zeminde zalimlere haddini bildirecektir. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.