Ümraniye TV

Survivor All Star’da dans yarışmasının şampiyonu belli oldu! Yarışmacılar yetenekleriyle ‘yok artık’ dedirtti! Survivor dans yarışmasını kim kazandı?

Survivor All Star’da dans yarışmasının şampiyonu belli oldu! Yarışmacılar yetenekleriyle ‘yok artık’ dedirtti! Survivor dans yarışmasını kim kazandı?
6 views
01 Şubat 2024 - 7:29

Survivor All Star’da geceye dans yarışması damga vurdu. Bir çok yarışmacı danslarıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Bazıları gülümsetti, bazıları yetenekleriyle ‘yok artık’ dedirtti. 6 yarışmacanın ödülü kazandı. Her biri yanlarında götürmek istedikleri isimleri de açıkladı. Acun Ilıcalı aynı yüzdeyi almasına rağmen diğer arkadaşlarına daha çok kişi oy kullandığı için ödülü kaybeden bir kişinin daha haksızlık olmaması için kendi kontenjanından ödüle gideceğini açıkladı.

İlk tur puanları şu şekilde:

Turabi: 28,5Berna: 28Poyraz: 27Ogeday: 26Gizem: 26Yağmur: 25,5Merve: 24Pınar: 23,5Aleyna: 23,5Özgür: 23,5Begüm: 23Nefise: 22,5Kardeniz: 22Hakan: 22Damla: 21Aysu: 21Sercan: 21Nagihan: 20,5Furkan: 20,5Seda: 20Ersin: 20Yaman: 19Yunus Emre: 18,5Yasin: 18,5

ŞAMPİYON DAMLA CAN

İzleycilerinin kazanacağı belirlediği ikinci turda nefes kesti. Dans şampiyonası birincisi Damla Can, ikincisi Yağmur, üçüncü Özgür, dördüncü Turabi, beşinci Furkan, altıncı Ogeday oldu.

Acun Ilıcalı, ödülü kazanan yarışmacıların dans yarışmasında yarışıp ikinci tura kalanlardan birini seçebileceğini açıkladı. Yarışmacılarından kendileri ile beraber götürecekleri yarışmacılar şu şekilde:

1- Damla Can : Hakan Hatipoğlu

2- Yağmur Banda : Gizem Memiç

3- Özgür : Sercan Yıldırım

4- Turabi : Merve Aydın

5- Furkan : Yiğit Poyraz

6 – Ogeday : Nefise Karatay

Aynı puanda olduğu için Acun Ilıcalı kendi kontenjanından Berna’nın da Rio ödülünde yer alacağını açıkladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.